czwartek, 25 grudzień 2008

Pare dobrych zdjec z zakonczonej wyprawy..

poniedziałek, 15 październik 2007

Please see: http://picasaweb.google.com/afromoto.com

Its impossible to keep this website up to date from Africa, as the internet connections are way to slow.

You can currently view more or less up to date photos at:
http://picasaweb.google.com/afromoto.com

wtorek, 25 wrzesień 2007

Europejska część trasy ukończona

Właśnie ukończyliśmy europejską część trasy przez Alpy, Riwierę i Lazurowe wybrzeże. Motocykle sprawują się wyśmienicie, nie licząc drobnych wycieków oleju, które jak narazie daliśmy rade uszczelnić klejem silikonowym. Teraz pod wpływem dużego szoku kulturowego czekamy w Maroku na wizy do Mauretanii i Senegalu. Troche martwią nas wieści o powodziach i klesce żywiołowej w centralnej Afryce. Poniżej pierwszy album zdjęc, wkrótce umieścimy kolejny z Marocca.


wtorek, 1 maj 2007

Witaj na naszej nowej stronie!

Dzisiaj ruszyła strona w swojej ostatecznej postaci. Tutaj będziemy was na bieżąco informować o rozwoju sytuacji. Wkrótce dojdzie dużo nowego materiału na temat sprzętu i przygotowań, które są już w zaawansowanym stadium. Tymczasem zachęcam do zapoznania się z koncepcją ekspedycji. :) Z czasem strona ta obróci się w reportaż i album zdjęć z samej wyprawy.

Obecnie planujemy trasę i datę rozpoczęcia wyprawy. Staramy się ominąć sezon deszczowy i okres ekstremalnych temperatur w Afryce Północnej. I tak będzie nieznośnie gorąco jak na nasze słowiańskie przyzwyczajenia. :) Ramy czasowe do zagospodarowania to 15.lipca.2007 do 31.grudnia.2007!

Pozdrowienia,

pict2535-1.JPG

Marcin & Witek [] afromoto.com